• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/nisasurucukursu/?qse
  • https://twitter.com/nisasurucukursu

Avcılar Ehliyet Kursu

Firmamız 2018 yılı için 2000 yılında doğum 18 yaşını tamamlayanlar için yasal mevzuatlara uygun dersleri Avcılar Sürücü Kursu’nda vermektedir. Her gün verdiğimiz randevular ile onlarca kişiye ders verdiğimiz firmamız da siz de yollara atılmak için doğru yerdesiniz. Alanında uzman kişilerce hazırlanan dersler ve sorular ile ehliyetinizi almadan önce her bilgiye sahip olacaksınız. Eğer kayıt yaptırdıktan sonra girmediğiniz sınavlar olursa hakkınız yanmaktadır. Avcılar Ehliyet Kursu olarak, bunun olmaması için sizleri arayarak her konuda bilgi vermektedir. Kursumuz için birkaç belgeyi hazırlayarak gelmeniz durumunda kaydınız hemen yapılmaktadır. Bu belgeler, fotoğraf, sicil kaydı, sağlık raporu gibi belgeler olmaktadır. Daha detaylı bilgi için bizi arayarak sorularınızı sorabilirsiniz. Yeni yasaya göre belirlenmiş fiyatlarla ihtiyaca uygun olarak hizmet vermekteyiz.
avcılar ehliyet kursu

Yetkin Çalışanlar
Müşteri memnuniyeti odaklı kurulan Avcılar Sürücü Kursu, kuruluşundan bu güne binlerce kişiyi mezun ederek yollara güvenle göndermiştir. Uzman eğitim kadromuz ve modern ekipmanlarımız ile en iyi eğitimi vereceğimizi garantisi ediyoruz. Sizleri trafikte sakin kalmayı, olası kötü durumlara hazırlamayı ve can sağlığınızı düşündüğümüz kurslarla hazırlıyoruz. Bir saate yakın derslerimiz ile sürücü koltuğuna geçtiğinizde yanınızda eğitimli personelimizin olacaktır. Bu sayede ders saatleri daha rahat geçerek, uygulamalı öğrenim gerçekleştireceksiniz. Şehir içi trafik pratiği, park etme gibi uygulamaları Avcılar Sürücü Kursu ile iyi bir şekilde öğrenebileceksiniz. Kurs bitimine kadar adaylarımız yakın takibe alınarak, gelişimleri izlenmektedir. Sınavını başarıyla tamamlayamayan adaylar ise tekrardan kayıt yaparak yeniden ders alabilirler. Firmamızda farklı ehliyetlere göre sınav yapılmaktadır. B sınıfı, A sınıfı, D sınıfı, K sınıfı gibi ehliyetler için başarıyla eğitim veren Avcılar Sürücü Kursu için bize ulaşabilirsiniz. Böylelikle en iyi eğitimi alarak yollara güvenle çıkabilirsiniz.527 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BİZİ ARAYIN

İnteraktif Sürücü ve Ehliyet Kitabı
Avcılar Sürücü Kursu ve Avcılar Ehliyet Kursu olarak, Nisa Sürücü Kursu 2009 yılında; yenilikçi yaklaşımımız ile müşterilerimize, sürücülere ve sürücü adaylarına Değer yaratmak, Doğruluk, Dürüstlük, Yasalara Uygunluk, Teknolojiyi Kullanmak, %100 Müşteri Memnuniyeti Sağlamak ve Toplumda Bilinçli Sürücüler Kitlesi Oluşturmak gibi değişmez temel ilkeler ile yola çıktık.