• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/nisasurucukursu/?qse
  • https://twitter.com/nisasurucukursu

Nisa Sürücü Kursunda verilen hizmetler

Nisa sürücü kursu, Avcılar'da 2009 yılında kurulmuştur. Teknolojiyi Kullanmak, %100 Müşteri Memnuniyeti Sağlamak ve Toplumda Bilinçli Sürücüler Kitlesi Oluşturmak gibi değişmez temel ilkeler ile yola çıktık. 22.06.2009 tarihinde kurum açma işlemleri için Milli Eğitim Bakanlığına gerekli müracaatları yaptık ve 21.10.2009 tarihinde halen Merkez Mh. Cami Sk. No:19 Avcılar/İstanbul adresinde Medicana Hastanesi yanında bulunan Merkez binamızda eğitim-öğretime başladık.

 

             Hangi dersler verilebilmektedir?

 

             Avcılar sürücü kursu gerekli olan tüm eğitimleri vermektedir. Trafik dersi, motor dersi ve ilk yardım dersinin yanı sıra oldukça kaliteli bir eğitim pistine sahiptir.

 

             Ücrete dahil olan seçenekler nelerdir?

 

             Sınıf eğitimlerinin yanı sıra direksiyon eğitimi ücretsiz olarak verilmektedir. Ayrıca belirli dönemlerde kampanyalar düzenlemekte olan bu şirketin güncel kampanyası ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz sağlık raporu ve ders kitaplarınızdır.

 

             Başvuru için gerekli evraklar nelerdir?

 

 Renkli vesikalık fotoğraf (12 adet)

 Diplomanın aslı

 Sabıka kaydı

 Sağlık Raporu

             

             Uzman ve tecrübeli bir kadroyla çalışmak daha çabuk sonuca ulaştıracağı gibi amacın ehliyle yapılabilmesini sağlayacaktır. Avcılar sürücü kursunun 6 adet direksiyon eğitmeni 3 adet ise sınıf eğitmeni bulunmaktadır. Kendi alanlarında uzman ve deneyimli kişilerin tecrübelerinden faydalanmak, sorunsuz ve tek seferde amacınıza ulaşmak ve ehliyetinizi alabilmek için iletişime geçebilirsiniz.

 

 

BİZİ ARAYIN

İnteraktif Sürücü ve Ehliyet Kitabı
Avcılar Sürücü Kursu ve Avcılar Ehliyet Kursu olarak, Nisa Sürücü Kursu 2009 yılında; yenilikçi yaklaşımımız ile müşterilerimize, sürücülere ve sürücü adaylarına Değer yaratmak, Doğruluk, Dürüstlük, Yasalara Uygunluk, Teknolojiyi Kullanmak, %100 Müşteri Memnuniyeti Sağlamak ve Toplumda Bilinçli Sürücüler Kitlesi Oluşturmak gibi değişmez temel ilkeler ile yola çıktık.