• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/nisasurucukursu/?qse
  • https://twitter.com/nisasurucukursu

Kaliteli Teorik ve Direksiyon Eğitimi

Bir sürücü kursu için önemli olan durumlar modern kurs merkezleri, bu alanda uzman bir kadro ve güler yüzlü personellerdir. Tüm bunları bir arada kaliteli bir şekilde sunan sürücü kursları gerçek kaliteyi yakalamış firmalardır. Nisa sürücü kursu Avcılar'da bünyesine katılan tüm araba ehliyeti almak isteyen herkese bu kalitenin sözünü vermektedir.

 

             Teorik alanda uzman kadrosu ve direksiyon eğitiminde sakin, kendinden emin, öz güven sahibi ve sabırlı eğitmenler ile kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca en son güncellenen eğitim setleri ile eksiksiz eğitim binası ile temiz ve ferah bir ortamda kalite bir eğitim vermektedir.

 

            Kaliteli Teorik ve Direksiyon Eğitimi:

            Ayrıca teorik eğitimleri yanında bir de diğer sürücü kurslarına göre fazladan direksiyon kursu kimseyi araba öğrenmeden göndermiyor. Ayrıca kaliteli kantini, dinlenme salonları ve güler yüzlü sekreterliği ile yüksek bir kaliteyi kendisi için ilk amacı olarak edinmiştir. 20 kişilik kaliteli sınıfları ve modern direksiyon eğitim alanları ile Nisa sürücü kursu herkese rahat bir ortamda keyifli bir araba öğrenme imkânın sunmaktadır.

 

 

BİZİ ARAYIN

İnteraktif Sürücü ve Ehliyet Kitabı
Avcılar Sürücü Kursu ve Avcılar Ehliyet Kursu olarak, Nisa Sürücü Kursu 2009 yılında; yenilikçi yaklaşımımız ile müşterilerimize, sürücülere ve sürücü adaylarına Değer yaratmak, Doğruluk, Dürüstlük, Yasalara Uygunluk, Teknolojiyi Kullanmak, %100 Müşteri Memnuniyeti Sağlamak ve Toplumda Bilinçli Sürücüler Kitlesi Oluşturmak gibi değişmez temel ilkeler ile yola çıktık.