• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/nisasurucukursu/?qse
  • https://twitter.com/nisasurucukursu

Avcılar Sürücü Kursu

 avcılar sürücü kursu
Her insanın trafiğe çıktığında bilmesi gereken kurallar vardır. Alacakları sürücü belgesi ve ehliyet, hem araç kullanma yeterliliğini gösterir hem de tecrübesiz insanların araç kullanmasını engeller. Ehliyet alacak adaylarımıza yönelik özel olarak oluşturulan derslerimiz, Avcılar Ehliyet Kursu bünyesinde bulunmaktadır. A, B, A2, D ve birçok ehliyet sınıfına uygun olarak hazırlanan dersler ile istediğinizi seçerek kayıt yaptırabilirsiniz. Alanında uzman çalışanlarımız ve kalite sertifikalarımızla birlikte en iyi hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz. Avcılar Ehliyet Kursu’muza kayıt yaptırmak için gerekli belgeleri hazırlayarak büromuza gelebilirsiniz. Kursumuzda direksiyon eğitimi, trafik kuralları mevzuata göre hazırlanarak sizlere öğretilir. Daha sonrasında sınava tabi tutularak, öğrendikleriniz test edilir. Sınavdan sonra ise öğrendiklerinizi uygulamaya koymak için direksiyon dersi yapılmaktadır. Bu ders, öncelikle trafiğin az olduğu yerlerde yapılmaktadır. Bu dersi de başarıyla geçen adaylar Avcılar Ehliyet Kursu’ndan ehliyet almayı hak kazanırlar. Siz de başarıyla ehliyet almak için ilk önce sürücü kursunun kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz. Fakat bu işi yasal olarak yapmayanlar hem size hem de paranıza zarar verir.
 avcılar ehliyet kursu

Avcılar Sürücü DersleriAvcılar Ehliyet Kursu, her yıl yüzlerce adayı mezun ederek trafiğe çıkmasını sağlıyor. Kendine güvenen ve başarılı adaylar, bunları hak ederek firmamızdan ayrılıyor. Fakat başarısız olanlar içinde tekrardan kayıt imkanımız bulunmaktadır. Firmamız daima geleceğe yatırım yaparak ehliyet kursu sektöründe büyümeyi hedeflemektedir. Avcılar Ehliyet Kursu ailemiz, size uygun platformlarda eğitim vererek, kaliteli hizmet vermektedir. Firmamız, kaliteli hizmeti uygun fiyatlardan sizlere sağlayarak, ehliyetsiz kimseyi bırakmıyor. Belli bir yaşa gelenlerin alabileceği ehliyetler sayesinde araç kullanmak artık dert olmayacak. Firmamızın yaptığı tüm kurslar ve sınavlar, trafiğe güven içinde çıkacak adayları belirleyerek diğer insanların da can sağlığına önem verir.

BİZİ ARAYIN

İnteraktif Sürücü ve Ehliyet Kitabı
Avcılar Sürücü Kursu ve Avcılar Ehliyet Kursu olarak, Nisa Sürücü Kursu 2009 yılında; yenilikçi yaklaşımımız ile müşterilerimize, sürücülere ve sürücü adaylarına Değer yaratmak, Doğruluk, Dürüstlük, Yasalara Uygunluk, Teknolojiyi Kullanmak, %100 Müşteri Memnuniyeti Sağlamak ve Toplumda Bilinçli Sürücüler Kitlesi Oluşturmak gibi değişmez temel ilkeler ile yola çıktık.