• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/nisasurucukursu/?qse
  • https://twitter.com/nisasurucukursu

Özel Direksiyon Dersi

 Özel direksiyon dersi

Özel direksiyon dersi belirli bir ücret karşılığında sürücü belgesini almaya yardımcı olacak şekilde ve trafiğe rahatça çıkmak amacıyla yapılmış uygulamalardır. Ücretli olduğu için ve kişilerin maddi durumları ile alakalı olduğu için mümkün olduğu kadar etkili ve verimli bir şekilde dolu dolu geçirilmektedir. Her öğrencinin algılaması, ya da trafiğe dair korkularını yenmesi farklılık göstermektedir. Trafik kurallarını uyması, sürücü kursunda öğrendiklerini uygulamaya koyması, anladıklarını parkur alanına yansıtabilmesi her öğrenci için farklı zamanlarda oluşabilmektedir. Bunun için özel derslere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu özel dersler özel direksiyon dersi adı ile öğrencilere verimli ve etkili şekilde uygulamalı olarak gösterilmektedir.

Her öğrenci için özel derse ihtiyaç yoktur. Çünkü bazı kişiler sürekli olarak sürücü koltuğuna oturup, pratik yapabilme imkanına sahip olabilmektedir. Bazı durumlarda araç kullanılmamasından kaynaklı ya da ehliyet alarak trafiğe çıkma korkusu yaşamış kişiler için özel direksiyon dersi önerilmektedir. Trafik korkularının yenilmesine ve ehliyeti olan kişilerin trafiğe çıkmasına yardımcı olan özel dersler, faydalı olabilmektedir. Kişinin kendine olan özgüveninin yerine gelmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca kişilerin her zaman trafikte aktif olabilmesini sağlayabilmektedir.

Kişilerin özel direksiyon dersi almasının temelinde eski ehliyet sisteminin bazı zorluklarından kaynaklı olarak yaşanan aksaklıklar nedeni ile yıllar önce ehliyetini alıp kullanamayan kişiler yer almaktadır. Bunun nedeni de eski sistemde direksiyon parkurlarının oldukça kısa olması ve kısa sürede ehliyet sahibi olunabilmesinden kaynaklıdır. Eski ehliyet alma sisteminde çalışmalar yeni sistem kadar yoğun olmadığı için kişiler özel derse ihtiyaç duyabilmektedirler. Günümüzde hem saat olarak hem parkur olarak hem de uygulama çalışmaları olarak etkili bir sistem yürütülmektedir. Buna ek hizmet olarak da direksiyon dersini özel şekilde almak isteyen kişiler, ustaca kısa sürede trafiğe çıkabilmekte ve bütün korkularını yenmektedirler.

BİZİ ARAYIN

İnteraktif Sürücü ve Ehliyet Kitabı
Avcılar Sürücü Kursu ve Avcılar Ehliyet Kursu olarak, Nisa Sürücü Kursu 2009 yılında; yenilikçi yaklaşımımız ile müşterilerimize, sürücülere ve sürücü adaylarına Değer yaratmak, Doğruluk, Dürüstlük, Yasalara Uygunluk, Teknolojiyi Kullanmak, %100 Müşteri Memnuniyeti Sağlamak ve Toplumda Bilinçli Sürücüler Kitlesi Oluşturmak gibi değişmez temel ilkeler ile yola çıktık.